3BIT
04. 07 – Tykocin
11. 07 – Brańsk
12. 07 – Szorce, 3 Gala Disco Polo
18. 07 – Wiejca
25. 07 – Sokoły
01. 08 – Białystok
07. 08 – Pisz
08. 08 – Radziłów
15. 08 – Ostrołęka
22. 08 – Leśniewo
23. 08 – Leśniewo
28. 08 – Białystok
29. 08 – Białystok
05. 09 – Tykocin
06. 09 – Białowieża
12. 09 – Tykocin

4-EVER
5. 07 – Wisznice

ABY POGRAĆ

ACTIV

ADAM CHROLA
12. 07 – Szorce, 3 Gala Disco Polo

ADAM KRAŚKO
26. 06 – Wasilków, Powitanie Lata

AMERICANOS

ADONIS

AFTER PARTY
26. 06 – Lubin
26. 06 – Kraków, Klub Hush Live
27. 06 – Buczek
27. 06 – Wilga, Klub Mega Music
27. 06 – Oleksów, Klub Dos Gringo
28. 06 – Piaski
1. 07 – Sopot, Aqua Park
1. 07 – Łeba, Klub Euforia
2. 07 – Mielno, Plaża
3. 07 – Korsze
3. 07 – Iława, Face Club
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)
5. 07 – Wysokie Mazowieckie
5. 07 – Brok
5. 07 – Karniewo
10. 07 – Kąty Rybackie
10. 07 – Suchacz
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance Złoty Potok)
11. 07 – Zabierzów
11. 07 – Jabłonka, Klub Sigma
12. 07 – Małomice
17. 07 – Międzywodzie
17. 07 – Cekcyn
18. 07 – Lubawka
18. 07 – Wijewo
18. 07 – Manieczki, Klub Next
19. 07 – Młotkowice
19. 07 – Nowe Miasto k. Płońska, DISCOpolowanie
21. 07 – Władysławowo, Ocean Park
22. 07 – Sopot, Aqua Park
23. 07 – Mielno, Plaża
24. 07 – Lidzbark Welski
24. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
25. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
26. 07 – Kamienica
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)
31. 07 – Jama Koniaków
1. 08 – Gorlice (Festival Summer Beat)
14. 08 – Mrągowo, Disco pod Żaglami
15. 08 – Płock, Disco pod Gwiazdami
27. 08 – Iłów, Wielkie Pożegnanie lata
28. 10 – Gdynia, Andrzejkowa Gala Disco Polo

AGA EN
27. 06 – Szczuczyn (Palinocka – Gala Disco Polo)
18.07 – Szarłat
14.08 – Biała Piska
15.08 – Mościbrody (Disco Mazovia)

AKCENT
26. 06 – Wasilków, Powitanie Lata
26. 06 – Michałowo
26. 06 – Białystok, Klub Gwint
27. 06 – Mielnik
28. 06 – Opinogóra Górna
28. 06 – Kolno
28. 06 – Bakałarzewo, Klub Miami
18. 07 – Kręczki Kaputy, DISCOpolowanie
31. 07 – Baboszewo (I Festiwal Disco)
26. 09 – Baćkowice, Klub Milano (21 urodziny klubu)

AKCES
5. 07 – Sabnie

ALAN

ALEXANDRINA
12. 07 – Szydłowiec, IV Festiwal Muzyki Dance i Disco Polo
12. 07 – Szorce, 3 Gala Disco Polo

ALLEGRO DANCE

AMBU-LANS
9. 07 – Ruda Różaniecka, Dębowy Dworek (Koncert charytatywny dla Kingi)

ANDRE
26. 06 – Szczecin, Klub Disco Fama
26. 06 – Łobez
28. 06 – Solec, Gala Disco Polo „Wakacyjny Solec”
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
25. 07 – Jeżowe
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)
28. 10 – Gdynia, Andrzejkowa Gala Disco Polo

ANDRZEJ KOZIŃSKI ANTOŚ SZPRYCHA
26. 06 – Włocławek, Karczma Kujawska
27. 06 – Postomino
28. 06 – Częstochowa

AREK KOPACZEWSKI

ATEST
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

AVANGARDE

AVANTI
5. 07 – Mirosławiec

AVINION DANCE

BAFLO
27. 07 – Łaszczów
9. 07 – Ruda Różaniecka, Dębowy Dworek (Koncert charytatywny dla Kingi)

BAHAMAS

BARTOSZ ABRAMSKI
11. 07 – Jedwabno
1. 08 – Węgierska Górka
23. 08 – Pasym

BASTA
26. 06 – Legnica
27. 06 – Kleszczów
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)
11. 07 – Gniewino
12. 07 – Miedzierza
17. 07 – Mielno, Disco Plaża
18. 07 – Kwidzyń, Klub VIP
18. 07 – Osiek
25. 07 – Człopa
1. 08 – Biały Bór
1. 08 – Kościerzyna
9. 08 – Kurozwęki
14. 08 – Mrągowo
15. 08 – Jabłonka, Klub Sigma
15. 08 – Pcim, Klub Rio
15. 08 – Katowice
5. 09 – Bobolice
6. 09 – Mroków

BAYER FULL
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
5. 07 – Mirosławiec
18. 07 – Kręczki Kaputy, DISCOpolowanie
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)

BAYERA
3. 07 – Grudziądz, Cool Club
4. 07 – Rylsk, Klub Baba Jaga
5. 07 – Warszawa, Park Praski (Charytatywna Gala Disco Polo dla Dominika)
18. 07 – Kręczki Kaputy, DISCOpolowanie

BEAT BOYS
5. 07 – Warszawa, Park Praski (Charytatywna Gala Disco Polo dla Dominika)

BEST

BLUE BOX
31. 07 – Baboszewo (I Festiwal Disco)

BOBI
26. 06 – Trojany, Klub Eden

BODZIO DANCE

BOOMBASTIC
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival

BOSTON
28. 06 – Glina
18. 07 – Ostrów Mazowiecka

BOYS
26. 06 – Legnica
27. 06 – Dolice
28. 07 – Wojkowice
3. 07 – Suchacz, Projekt Plaża
3. 07 – Gdańsk, Plaża Stogi
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)
5. 07 – Ciężkowice
5. 07 – Bodzentyn
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)

BRACIA LEWKOWSCY
12. 07 – Szorce, 3 Gala Disco Polo

B-QLL
26. 06 – Grobla-Kluki, Grobeelka
27. 06 – Mrocza
27. 06 – Buczek
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festival
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)
1. 08 – Wrocław, Pub na Fali

CALIBRA
19. 07 – Nowe Miasto k. Płońska, DISCOpolowanie

CAMASUTRA
26. 06 – Łobez
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festival
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)
28. 10 – Gdynia, Andrzejkowa Gala Disco Polo

CARTEZZ

CASANDRA

CASANOVA

CASSEL

CLARIS
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)

CLASSIC
4. 07 – Stara Kiszewa
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festiwal
11. 07 – Wieluń, Gala Disco Polo
11. 07 – Ostrów Warcki
12. 07 – Wojciechów
17. 07 – Gdańsk, Plaża Stogi
24. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
25. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
2. 08 – Wola Chorzelowska
8. 08 – Wielmoża
14. 08 – Mrągowo, Disco pod Żaglami
15. 08 – Płock, Disco pod Gwiazdami
16. 08 – Zbąszynek
22. 08 – Rusiec
27. 08 – Iłów, Wielkie Pożegnanie Lata
29. 08 – Nisko

CLIVER
27. 06 – Karolinowo
27. 06 – Borkowo Kościelne
28. 06 – Żarki
28. 06 – Wojkowice
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
5. 07 – Byczyna
9. 07 – Mielno, Disco Plaża
11. 07 – Zawadzkie, Klub Bora Bora
11. 07 – Czekanów, Klub Manhattan
12. 07 – Łukta
18. 07 – Wołowice
18. 07 – Dębica, Klub Moderna
25. 07 – Śliwice
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)

COOLERS

CORD

COVER
31. 07 – Baboszewo (I Festiwal Disco)

COVERS

CRAZY LIVE
28. 06 – Glina

CREATIVE
5.07 – Choceń (IV Festiwal Muzyki Tanecznej)

CZADOMAN 

4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)
28. 10 – Gdynia, Andrzejkowa Gala Disco Polo

CZAMPLIX

DAMIAN BANASIAK
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)

DANCE EXPRESS
27. 06 – Gnojnik

DANCE PROJECT
11. 07 – Wieluń, Gala Disco Polo
12. 07 – Szydłowiec, IV Festiwal Muzyki Dance i Disco Polo

D-BOMB
2. 07 – Miączyn, OSP
2. 07 – Białopole, Klub Arka
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)
5. 07 – Schabsko
10. 07 – Orchowo, Gościniec nad Stawem
11. 07 – Sochocin
11. 07 – Nur, Klub Nevada
12. 07 – Lubycza Królewska
15. 07 – Sopot
15. 07 – Łeba, Klub Euphoria
16. 07 – Mielno, Klub Plaża
17. 07 – Milanówek, Klub Terminal
18. 07 – Nowy Duninów
24. 07 – Piotrków Trybunalski, Klub Mango
25. 07 – Zalewo
25. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
31. 07 – Zator, Energylandia
1. 08 – Gorlice (Festival Summer Beat)
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)
28. 10 – Gdynia, Andrzejkowa Gala Disco Polo

DEFIS
26. 06 – Płock, Imprezy na Fali
28. 06 – Luborzyca
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
11. 07 – Sułków, Klub Blue Star

DENSI

DEXTER

DIADEM
27. 06 – Wrzelowiec, Klub Zilion
28. 06 – Ryjewo

DILEY
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
5. 07 – Sabnie

DIZEL
11. 07 – Wieluń, Gala Disco Polo

DJ DISCO FT. MC POLO
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)

DJ FARAD I KAMILA
4. 07 – Dziadowa Kłoda, Gala Disco Polo

DOBRYJE GRAJKI

DOMINO

DREFIX

DREZDENKO KUBAS

DR MANIANA
12. 07 – Szydłowiec, IV Festiwal Muzyki Dance i Disco Polo

DROSSEL

DYSTANS
27. 06 – Kałuszyn
28. 06 – Gołańcz

EFFECT
26. 06 – Ogrodzieniec, Open Summer Base
27. 06 – Maliszów, Klub Atlanta
10. 07 – Warszawa, Klub Mirage

ELISE
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival

ELLIXIR

EMER
15.08 – Mościbrody (Disco Mazovia)

E-MAILL
5. 07 – Warszawa, Park Praski (Charytatywna Gala Disco Polo dla Dominika)

ENDRJU
27. 06 – Gorzów Wielkopolski

ERATOX

EROTIC

ETNA
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festival
5. 07 – Machnów
12. 07 – Szydłowiec, IV Festiwal Muzyki Dance i Disco Polo
28. 10 – Gdynia, Andrzejkowa Gala Disco Polo

EVERBOY

EXAITED
26. 06 – Łeba, Klub Euforia
27. 06 – Laszki, Klub SKR
27. 06 – Obsza, Klub SKR
28. 06 – Małkinia
4. 07 – Chrobry Głogów
5. 07 – Wysokie Mazowieckie
5. 07 – Rutki
18. 07 – Tczew
19. 07 – Grabina, Plaża Patelnia
24. 07 – Ostróda, Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
25. 07 – Ostróda, Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
25. 07 – Świątki
26. 07 – Juchnowiec Dolny
31. 07 – Starogard Gdański, Klub Troja
8. 08 – Mława, Biesiady Kasztelańskie
14. 08 – Skorzęcin, Klub Wehikuł Czasu
15. 08 – Mrągowo, Disco pod Żaglami
15. 08 – Mościbrody, Disco Mazovia
23. 08 – Kąty
30. 08 – Mieleszyn

EXELENT
4. 07 – Radom, Klub Explosion

EXSITE

EXTAZY
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festival
11. 07 – Wesołówka, Klub Omega
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)

EXTRA MOCNI
28. 06 – Kock (Gala Disco Polo)
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival

FACTOR

FAJTERS
1. 08 – Gorlice (Festival Summer Beat)

FAKTOR
19. 07 – Nowe Miasto k. Płońska, DISCOpolowanie

FANATIC
27. 06 – Kałuszyn
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festival

FAN-TASTIC

FANTASTIC BOYS
26. 06 – Wasilków, Powitanie Lata

FASTER
4. 07 – Wnory Wiechy, Klub Scorpio

FENIX

FORMAT

FOCUS
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
12. 07 – Huwniki

FORTI
4. 07 – Nur, Klub Nevada

FREAKY BOYS
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festival
1. 08 – Gorlice (Festival Summer Beat)

FREESTYLE
27. 06 – Ciechanowiec (Wianki na Nurcu)

FRESH

GESEK
26. 06 – Władysławowo, Ocean Park
26. 06 – Turek, Klub Metaxa
26. 06 – Broszki, Klub Chicago
28. 06 – Solec, Gala Disco Polo „Wakacyjny Solec”
3. 07 – Ciechanów, Imprezowe Podzamcze
28. 11 – Gdynia, Andrzejkowa Gala Disco Polo

GONTI
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival

GRABQ

GREGOR
27. 06 – Ciechanowiec (Wianki na Nurcu)
12. 07 – Stok Lacki (III Festiwal Biesiadny)

GREXX

GROOVEBUSTERZ

HEIDFELD

HELLOS

HI-FI

HOLIDAY

HOT PROJECT
28. 06 – Ryczów
17. 06 – Myszków

IMPERIUM
15. 08 – Mościbrody, Disco Mazovia

IMPRESS

IMPULS
5. 07 – Dziadowa Kłoda, Gala Disco Polo

INWOX

IVAN KOMARENKO
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)

JACARO
31. 07 – Baboszewo (I Festiwal Disco)

JAGODA
28. 11 – Gdynia, Andrzejkowa Gala Disco Polo

JAGO YOUNG
9. 07 – Ruda Różaniecka, Dębowy Dworek (Koncert charytatywny dla Kingi)

JOKER
4. 07 – Dziadowa Kłoda, Gala Disco Polo
15. 08 – Mościbrody, Disco Mazovia

JORRGUS
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festival

JUMPER

JUNIOR
26. 06 – Wasilków, Powitanie Lata

JURAD
26. 06 – Duszniki

JUSTYNA I PIOTR

KALIMERO
26. 06 – Orchowo, Gościniec nad Stawem
27. 06 – Wągrowiec, Neptun Pub i Pizza
27. 06 – Chodzież, Przystań Żywiec
28. 06 – Mazew
15. 08 – Wrocław, Pub na Fali

KAMIKADZE

KAMILSON

KLIMAT

KORDIAN
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festival

KORS I RELAX
12. 07 – Szydłowiec, IV Festiwal Muzyki Dance i Disco Polo

KRISO

LETS DANCE
27. 06 – Szczuczyn (Palinocka – Gala Disco Polo)

LIFT

LONG I JUNIOR
26. 06 – Goleszów, Klub Avatar
27. 06 – Bieruń Stary
28. 06 – Wojkowice
3. 07 – Cekcyn
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festival
5. 07 – Chabsko
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)
11. 07 – Laski, Klub Galaktyka
12. 07 – Małomice
17. 07 – Szczecin, Klub Disco Fama
17. 07 – Police, Klub N
18. 07 – Mielno, Disco Plaża
24. 07 – Nowy Targ, Klub ADHD
25. 07 – Bolesławiec, Klub Imperium
31. 07 – Kąty Rybackie
1. 08 – Jarosławiec
2. 08 – Mielno, Disco Plaża
8. 08 – Lubasz (Dni Lubasza)
28. 08 – Płock, Imprezy Na Fali
29. 08 – Leokadiów, Planeta Luna
30 08 – Osiek Mały
5. 09 – Tomaszów Lubelski, Klub Lwowski
5. 09 – Łabunie, Klub Gorzelnia
26. 09 – Warszawa, Klub Diamond

LOVELAS

THE LOVERS
5. 07 – Brochów (Wakacje z Disco Polo)
31. 07 – Baboszewo (I Festiwal Disco)

ŁUKASH
4. 07 – Warszawa. Klub Explosion

MAGDA NIEWIŃSKA
27. 06 – Ciechanowiec (Wianki na Nurcu)

MARCIN SIEGIEŃCZUK

MARIOO
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival

MARSEL
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival

MARTESS

MARVEL
12. 07 – Szydłowiec, IV Festiwal Muzyki Dance i Disco Polo

MASTERS
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
5. 07 – Sabnie

MASZA
5. 07 – Chojnice

MATEO

MAVERS

MAXEL

MAXI DANCE
5. 07 – Brochów (Wakacje z Disco Polo)

MAXIS

MAXX DANCE

MEDEJS

MEFFIS
2. 07 – Wólka Husińska
3. 07 – Wieliczka
4. 07 – Ulanów
5. 07 – Majdan Sopocki
9. 07 – Ruda Różaniecka, Dębowy Dworek (Koncert charytatywny dla Kingi)
11. 07 – Roggwil (Szwajcaria), Fellini Club

MEGA DANCE
5. 07 – Warszawa, Park Praski (Charytatywna Gala Disco Polo dla Dominika)

MEGAM
26. 06 – Wasilków, Powitanie Lata

MEGA STARS
12. 07 – Szorce, 3 Gala Disco Polo

MEGUSTAR
27. 06 – Brzostek, Klub Insomnia
27. 06 – Dynów, Project Plaża
28. 06 – Łaszczów
28. 06 – Kock (Gala Disco Polo)
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festival

MEJK
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festival
25. 07 – Zalesie, Klub Ibiza

MERCI

METRUM

MICHAŁ GIELNIAK
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival

MIG
3. 07 – Warszawa, Klub Mirage
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)
11. 07 – Zalesie, Klub Ibiza
11. 07 – Sochocin
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)
28. 10 – Gdynia, Andrzejkowa Gala Disco Polo

MIKAYLA

MILANO
27. 06 – Ujście
28. 06 – Wąsosz
28. 06 – Piaski
7. 07 – Żarów
8. 08 – Mława, Biesiady Kasztelańskie
23. 08 – Włocławek, Biesiady Kasztelańskie

MILANO ORYGINAL
31. 07 – Baboszewo (I Festiwal Disco)

MIRAGE

MISTER DEX
28. 06 – Wąsosz (Gala Disco Polo)

MISTER NIGHT

MIX DANCE
27.06 Wrocław
27.06 Klub (dolny śląsk)
28.06 Wrocław Galeria Arena
4.07 Lubczyna
5.07 Grzmiąca
10.07 Ustka
11.07 Ustka
12.07 Solec nad Wisłą
15.08 Mościbrody (Disco Mazovia)

MNICH

MODEL MT i MODELINKA
27. 06 – Ujście
28. 06 – Wąsosz (Gala Disco Polo)

MR. DAVE

NATALIA JURECZKO
31. 07 – Baboszewo (I Festiwal Disco)

NEVER
4. 07 – Wnory Wiechy, Klub Scorpio

NEW ACE

NEWS
28. 06 – Kock (Gala Disco Polo)

NEXT
18. 07 – Jastarnia
19. 07 – Kutno
25. 07 – Podlesie Dębowe
26. 07 – Mordy
2. 08 – Lipnica

NEXX DANCE
26. 06 – Wasilków, Powitanie Lata

NIGHT LOVERS

NO NAME
25. 07 – Jeżowe

OKEJ
12. 07 – Szydłowiec, IV Festiwal Muzyki Dance i Disco Polo

OLA WRÓBEL

ONE MOMENT
31. 07 – Baboszewo (I Festiwal Disco)

OPEN
27. 06 – Kańczuga
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival

ORLANDO

PAMELA
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
4. 07 – Kcynia
12. 07 – Szydłowiec, IV Festiwal Muzyki Dance i Disco Polo
23. 08 – Szamotuły
30. 08 – Kostrzyn
30. 08 – Kaźmierz

PIĘKNI I MŁODZI
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
4. 07 – Suchacz, Projekt Plaża
5. 07 – Mirosławiec
7. 07 – Mielno, Disco Plaża
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance Złoty Potok)
31. 07 – Baboszewo (I Festiwal Disco)
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)

PLAYBOYS
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
12. 07 – Wieluń, Gala Disco Polo
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)

PLAYERS
12. 07 – Szydłowiec, IV Festiwal Muzyki Dance i Disco Polo

POWER PLAY
25. 06 – Szczebrzeszyn
26. 06 – Lubin
26. 06 – Rybnik, Klub Imperium
27. 06 – Złoty Stok
27. 06 – Bolesławiec, Klub Imperium
28. 06 – Wysokie Mazowieckie
28. 06 – Mursy Stare
4. 07 – Mielno, Disco Plaża
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festival
9. 07 – Ruda Różaniecka, Dębowy Dworek (Koncert charytatywny dla Kingi)
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)
28. 10 – Gdynia, Andrzejkowa Gala Disco Polo

PRELUDIUM

PROXY

PUDZIAN BAND
3. 07 – Ełk, Klub Biały Żagiel
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festival
12. 07 – Szydłowiec, IV Festiwal Muzyki Dance i Disco Polo
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)
1. 08 – Gorlice (Festival Summer Beat)

QUEST
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival

RAFTA
5. 07 – Warszawa, Park Praski (Charytatywna Gala Disco Polo dla Dominika)
11. 07 – Wrocław, Pub na Fali

RAJMUND

REDOX
27. 06 – Gnojnik

RED STAR

REPLAY

REZONANS

ROKETS
26. 06 – Uniejów, Klub Protector
27. 06 – Dzierzgoń
27. 06 – Dzierżązno, Klub Blue Star
3. 07 – Wiecanowo, Disco Plaża

ROMPEY
30. 06 – Gorlice, Rynek
5. 07 – Przysieki (Festyn Parafialny)
19. 07 – Brzyska (Dni Liwocza)
1. 08 – Gorlice (Festival Summer Beat)
2. 08 – Skołyszyn (Dni Skołyszyna)
9. 08 – Osiek Jasielski (Dni Osieka Jasielskiego)

RONI

RUDA

SEBII

SELEKT
31. 07 – Baboszewo (I Festiwal Disco)

SELFIE
27. 06 – Chodecz

SERVIS

SHANTEL
26. 06 – Mołożów, OSP Imperium
27. 06 – Jabłonka, Klub Sigma
28. 06 – Cmolas
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
15. 08 – Mościbrody, Disco Mazovia

SHAZZA
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival

SHEYKER
5. 07 – Brochów (Wakacje z Disco Polo)
12. 07 – Szorce, 3 Gala Disco Polo

SHINE
16.10 – Wiedeń, Euro Disco Show

SKALARS

SKANER
4. 07 – Ińsko
4. 07 – Drawno
5. 07 – Trąbczyn
5. 07 – Kobyla Góra
11. 07 – Chrostkowo
11. 07 – Stara Błotnica, Klub Taboo
12. 07 – Wieluń, Gala Disco Polo
17. 07 – Władysławowo, Ocean Park
18. 07 – Chrzypsko Wielkie
18. 07 – Biała Wieś, Diamond Club
19. 07 – Wiśniew
25. 07 – Lipusz
26. 07 – Jemielno
31. 07 – Broszki, Klub Chicago

SLAVERS

SOLAR

SOLARIS
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival

SOLEO
28. 06 – Łaszczów

SOLVER
28. 06 – Glina
25. 07 – Wrocław, Pub na Fali

SONAR
12. 07 – Szorce, 3 Gala Disco Polo

SONIC
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival

SPEED
5. 07 – Brochów (Wakacje z Disco Polo)

SPIKE
12. 07 – Szydłowiec, IV Festiwal Muzyki Dance i Disco Polo

SPONTAN
11. 07 – Sochocin

STACHURSKY

STANDARD

STAR DANCE
31. 07 – Baboszewo (I Festiwal Disco)

START

STEREO
28. 11 – Gdynia, Andrzejkowa Gala Disco Polo

STRYCH
27. 06 – Łaszczówka Kolonia
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival

SUMMER

SUMMER NIGHT
11. 07 – Prostki
18. 07 – Reszel
25. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
31. 07 – Dzierzgoń
1. 08 – Rybn
8. 08 – Kętrzyn
15. 08 – Mościbrody, Disco Mazovia
29. 08 – Bielsk Podlaski

SYSTEMATIC
12. 07 – Wieluń, Gala Disco Polo

TARZAN BOY

TASTE

TEX
9. 07 – Ruda Różaniecka, Dębowy Dworek (Koncert charytatywny dla Kingi)

THOMAS

TOLEDO
5. 07 – Brochów (Wakacje z Disco Polo)

TOMASZ NIECIK

TOMO

TOP ONE
27. 06 – Golczewo
28. 06 – Pysznica
3. 07 – Wiecanowo, Disco Plaża
4. 07 – Żuromin
5. 07 – Krościenko Wyżne
10. 07 – Twardy Dół
11. 07 – Srokowo
19. 07 – Szczytno
26. 07 – Trzciana
8. 08 – Radgoszcz
9. 08 – Chorkówka
15. 08 – Bojanów
15. 08 – Dębica, Klub Moderna
16. 08 – Miłoszyce
22. 08 – Poraj
23. 08 – Czerniewice
23. 08 – Blizanów
29. 08 – Burzenin
30. 08 – Jejkowice
05. 09 – Leverkusen
14. 11 – Łódź (Łódź Disco Fest)
28. 10 – Gdynia, Andrzejkowa Gala Disco Polo

TRAVEL
12. 07 – Szorce, 3 Gala Disco Polo

TROPIC
27. 06 – Gościeradów

TVISTER
26. 06 – Wasilków, Powitanie Lata

TWO BOYS
28. 06 – Solec, Gala Disco Polo „Wakacyjny Solec”
31. 07 – Baboszewo (I Festiwal Disco)

UNIDEN
26. 06 – Wasilków (Powitanie Lata)
27. 06 – Szczuczyn (Palinocka – Gala Disco Polo)
28. 06 – Chraboly
24. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej

VANCOUVER
3. 07 – Ciechanów, Imprezowe Podzamcze
31. 07 – Baboszewo (I Festiwal Disco)

VANILLA DANCE

VEEGAS
26. 06 – Solina
26. 06 – Krosno, Klub Akwarium
27. 06 – Gnojnik
27. 06 – Leokadiów, Planeta Luna
27. 06 – Wesołówka, Klub Omega
28. 06 – Rogoźno
28. 06 – Kawęczyn
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)
15. 08 – Mościbrody, Disco Mazovia

VERDIS
4. 07 – Dziadowa Kłoda, Gala Disco Polo

VEXEL

VIESNA

VIP
26. 06 – Wasilków, Powitanie Lata

VIZZA

VOYAGER
28. 06 – Wąsosz (Gala Disco Polo)
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

WEEKEND
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival
4. 07 – Osie
5. 07 – Gilowice
10. 07 – Władysławowo, Ocean park
10. 07 – Mielno, Klub Arena
11. 07 – Czymanowo
12. 07 – Chmielniki, Plaża
17. 07 – Nowy Sącz, Klub Event
18. 07 – Lwówek Śląski
18. 07 – Gubin, Klub VIP
22. 07 – Łeba
24. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
24. 07 – Gdańsk, Plaża Stogi
25. 07 – Suchacz, Plaża
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

WISZU

XENON
28. 06 – Glina

X-FORT
26. 06 – Wasilków, Powitanie Lata

ZANOZA
3. 07 – Kobylnica, Disco Hit Festival

ZORKA

Udostępnij:

Kategorie

Partnerzy