3BIT

4-EVER

ABY POGRAĆ
4. 06 – Ciechanów, Imprezowe Podzamcze

ACTIV

AMERICANOS

ADONIS
30. 05 – Niegosław

AFTER PARTY
28. 05 – Łódź, Klub Cabaret
29. 05 – Nysa (Festiwal Muzyki Rozrywkowej)
30. 05 – Warszawa, finał Disco Star
31. 05 – Warszawa, finał akcji Dziecięce Marzenia
31. 05 – Wieruszów
31. 05 – Maków
3. 06 – Rybno, Klub Viva
3. 06 – Brodnica (III Festiwal Muzyki Dance i Disco Polo)
5. 06 – Police (Dni Polic / Dni Chemika)
13. 06 – Dobrzyce, II Dobrzycka Gala Piosenki Disco Polo
14. 06 – Wasilków
19. 06 – Oksa, Summer Festival edycja 4
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance Złoty Potok)
19. 07 – Nowe Miasto k. Płońska, DISCOpolowanie
24. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
25. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)
1. 08 – Gorlice (Festival Summer Beat)
14. 08 – Mrągowo, Disco pod Żaglami
15. 08 – Płock, Disco pod Gwiazdami
27. 08 – Iłów, Wielkie Pożegnanie lata

AGA EN
18.07 – Szarłat
14.08 – Biała Piska
15.08 – Mościbrody (Disco Mazovia)

AKCENT
23. 05 – Ozorków
29. 05 – Łomża, Juwenalia
30. 05 – Dąbrowice
30. 05 – Szamocin
30. 05 – Biała Wieś, Klub Diamond
31. 05 – Komorniki
31. 05 – Tuliszków
3. 06 – Brodnica (3 Festiwal Muzyki Dance i Disco)
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
18. 07 – Kręczki Kaputy, DISCOpolowanie
26. 09 – Baćkowice, Klub Milano (21 urodziny klubu)

AKCES

ALAN

ALEXANDRINA
28. 05 – Białystok, Klub Gwint (After Disco Juwenalia)
30. 05 – Zalesie, Klub Ibiza (Gala Disco Polo)

ALLEGRO DANCE
30. 05 – Dąbrowice

ANDRE
29. 05 – Nysa (Festiwal Muzyki Rozrywkowej)
5. 06 – Parzęczew, Park Solana
26. 06 – Szczecin, Klub Disco Fama
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

ANDRZEJ KOZIŃSKI

ANTOŚ SZPRYCHA

ATEST
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

AVANGARDE

AVANTI
14. 06 – Wasilków

AVINION DANCE

BAFLO

BAHAMAS
30. 05 – Złoty Potok (Dzień Dziecka)

BARTOSZ ABRAMSKI
1. 08 – Węgierska Górka
23. 08 – Pasym

BASTA
23. 05 – Stężyca
29. 05 – Wrocław, juwenalia
29. 05 – Lublin, Klub Arena
29. 05 – Zarzecze, Klub Sydney
3. 06 – Kalinowa, Klub Epoka
4. 06 – Popielawy, TKM
6. 06 – Broszki, Klub Chicago
20. 06 – Dobroń
20. 06 – Wilga, Klub Mega Music
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)
26. 06 – Legnica
27. 06 – Kleszczów
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)
11. 07 – Gniewino
12. 07 – Miedzierza
17. 07 – Mielno, Disco Plaża
18. 07 – Kwidzyń, Klub VIP
18. 07 – Osiek
25. 07 – Człopa
1. 08 – Biały Bór
1. 08 – Kościerzyna
9. 08 – Kurozwęki
14. 08 – Mrągowo
15. 08 – Jabłonka, Klub Sigma
15. 08 – Pcim, Klub Rio
15. 08 – Katowice
5. 09 – Bobolice
6. 09 – Mroków

BAYER FULL
5. 06 – Police (Dni Polic / Dni Chemika)
18. 07 – Kręczki Kaputy, DISCOpolowanie

BAYERA
29. 05 – Grabina, Plaża Patelnia
18. 07 – Kręczki Kaputy, DISCOpolowanie

BEAT BOYS

BEST

BOBI
30. 05 – Dzierżąźno, Klub Blue Star

BODZIO DANCE
30. 05 – Nowa Sól
30. 05 – Szprotawa, Klub Fabryka
6. 06 – Nowa Sól (Cepeliada)
6. 06 – Ścinawa
12. 06 – Nowa Sól (Gala Disco Polo)
13. 06 – Debrzno (I Pomorska Prywatka Disco Polo)

BOOMBASTIC
9. 05 – Nowy Dwór Mazowiecki (Gala Disco Polo)

BOSTON
28. 06 – Glina

BOYS
24. 05 – Legionowo
28. 05 – Poznań, Eskulap (Studencka Gala Disco)
31. 05 – Korzenna
3. 06 – Kęsowo
3. 05 – Ełk, ECK
5. 06 – Sonsnowiec
6. 06 – Choceń
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)

B-QLL
29. 05 – Warszawa, Club Mirage
30. 05 – Obra, Klub Kongo
5. 06 – Police (Dni Polic / Dni Chemika)
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)

CALIBRA
22. 05 – Ostrołęka, DISCOpolowanie
13. 06 – Sulejówek, DISCOpolowanie
14. 06 – Maków Mazowiecki, DISCOpolowanie
19. 07 – Nowe Miasto k. Płońska, DISCOpolowanie

CAMASUTRA
30. 05 – Oleksów, Klub Dos Gringos
31. 05 – Glinianka (Powiatowe Swieto Ludowe)
3. 06 – Brodnica (3 Festiwal Muzyki Dance i Disco)
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)

CARTEZZ

CASANDRA
30. 05 – Łęczna
30. 05 – Wnory Wiechy, Klub Scorpio
31. 05 – Miechów

CASANOVA
13. 06 – Debrzno (I Pomorska Prywatka Disco Polo)

CASSEL

CLARIS
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)

CLASSIC
23. 05 – Stężyca, Przebojowa Majówka
30. 05 – Ełk
31. 05 – Starachowice
6. 06 – Strumiany
7. 06 – Biszcza
12. 06 – Wałbrzych
13. 06 – Nieborów
13. 06 – Szamotuły
14. 06 – Myślibórz
20. 06 – Barlinek
21. 06 – Świdnica
21. 06 – Nowa Ruda
27. 06 – Młochów
28. 06 – Wysokie Mazowieckie
4. 07 – Stara Kiszewa
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festiwal
10. 07 – Wieluń
11. 07 – Ostrów Warcki
12. 07 – Wojciechów
17. 07 – Gdańsk, Plaża Stogi
24. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
25. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
2. 08 – Wola Chorzelowska
8. 08 – Wielmoża
14. 08 – Mrągowo, Disco pod Żaglami
15. 08 – Płock, Disco pod Gwiazdami
16. 08 – Zbąszynek
22. 08 – Rusiec
27. 08 – Iłów, Wielkie Pożegnanie Lata
29. 08 – Nisko

CLIVER
29. 05 – Toruń, Klub Ultraviolet
6. 06 – Sulmierzyce, Stadion LKS Unia
6. 06 – Biała Wieś, Klub Diamond
7. 06 – Jędrzejowo
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
19. 06 – Czerwonka Leszczyny, Klub Bajlando
20. 06 – Osieczek, Nad Jeziorem
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)
27. 06 – Karolinowo
27. 06 – Borkowo Kościelne
28. 06 – Żarki
28. 06 – Wojkowice
5. 07 – Byczyna
9. 07 – Mielno, Disco Plaża
11. 07 – Zawadzkie, Klub Bora Bora
11. 07 – Czekanów, Klub Manhattan
12. 07 – Łukta
18. 07 – Wołowice
18. 07 – Dębica, Klub Moderna
25. 07 – Śliwice

COOLERS

CORD
5. 06 – Police (Dni Polic / Dni Chemika)

COVERS
30. 05 – Zalesie, Klub Ibiza (Gala Disco Polo)

CRAZY LIVE
13. 06 – Debrzno (I Pomorska Prywatka Disco Polo)
28. 06 – Glina

CREATIVE
23.05 – Warszawa, Sala Kongresowa
5.07 – Choceń (IV Festiwal Muzyki Tanecznej)

CZADOMAN 

29. 05 – Sopot (Polsat SuperHit Festiwal)
31. 05 – Glinianka (Powiatowe Swieto Ludowe)
3. 06 – Brodnica (3 Festiwal Muzyki Dance i Disco)
3. 06 – Windyki, Klub Viva
5. 06 – Police (Dni Polic / Dni Chemika)
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)

CZAMPLIX

DAMIAN BANASIAK
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)

DANCE PROJECT
30. 05 – Brwinów, Wodne Ranczo

D-BOMB
22. 05 – Toruń, Klub Ultraviolet
23.05 – Dublin (Irlandia), Wright Venue (II Gala Disco Polo)
29.05 – Pabianice, Klub Stara Tkalnia
30. 05 – Koło
30.05 – Windyki, Klub Viva
30.05 – Strubiny, Klub Arena
3. 06 – Brodnica (3 Festiwal Muzyki Dance i Disco)
3. 06 – Zalesie, Klub Ibiza
3. 06 – Rząśnik, Klub Ibiza
5. 06 – Sosnowiec
6. 06 – Zarzecze, Klub Sydney
12. 06 – Bielsko Biała, Klub Pomarańcza
13. 06 – Wiele, Next Club
13. 06 – Dzierżązna, Klub Blue Star
14. 06 – Maków Mazowiecki, DISCOpolowanie
19. 06 – Ciechanów (Imprezowe Podzamcze)
20. 06 – Kalwa
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)
26. 06 – Jemielnica, Klub Arena
27. 06 – Idzikowice, Klub Lokomotywa
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)
1. 08 – Gorlice (Festival Summer Beat)
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

DEFIS
23. 05 – Janów, Klub Reaktor
23. 05 – Stara Wieś, Klub Milano
30. 05 – Małkinia, Klub Malibu
30. 05 – Mokra Wieś, Klub Mokra
28. 06 – Luborzyca
11. 07 – Sułków, Klub Blue Star

DENSI
8. 05 – Suwałki, Pink Bowling Club (Gala Charytatywna Kilometry Dobra.pl)

DEXTER

DIADEM
30. 05 – Nysa (Festiwal Muzyki Rozrywkowej)
30. 05 – Wrzelowiec, Klub Zylion

DILEY

DJ DISCO FT. MC POLO
13. 06 – Sulejówek, DISCOpolowanie
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)

DOBRYJE GRAJKI

DOMINO

DREFIX

DREZDENKO KUBAS

DR MANIANA

DROSSEL
30. 05 – Dąbrowice
30. 05 – Manieczki, Klub Next

EFFECT
4. 06 – Ciechanów, Imprezowe Podzamcze

ELLIXIR

EMER
6.06 – Hyżne
13.06 – Rzeszów
15.08 – Mościbrody (Disco Mazovia)

E-MAILL

ENDRJU

ERATOX

EROTIC

ETNA
30. 05 – Lublin, Arena Lublin
13. 06 – Warszawa, Park Praski (III Piknik Bezpieczne Wakacje)

EVERBOY

EXAITED
29. 05 – Wrocław, Juwenalia
6. 06 – Białystok, Klub Passion Beach
7. 06 – Ostrołęka
12. 06 – Kuźnica Grabowska, Klub Pulsar
13. 06 – Warszawa, Park Praski (III Piknik Bezpieczne Wakacje)
14. 06 – Białystok, koncert charytatywny
14. 06 – Drobin
19. 06 – Siemiatycze, Klub Platinium
20. 06 – Warszawa, Klub Explosion
21. 06 – Kukawki, VI Piknik Integracyjny
21. 06 – Piszczac
26. 06 – Łeba, Klub Euforia
27. 06 – Laszki, Klub SKR
27. 06 – Obsza, Klub SKR
28. 06 – Małkinia
4. 07 – Chrobry Głogów
5. 07 – Wysokie Mazowieckie
5. 07 – Rutki
18. 07 – Tczew
19. 07 – Grabina, Plaża Patelnia
24. 07 – Ostróda, Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
25. 07 – Ostróda, Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
25. 07 – Świątki
26. 07 – Juchnowiec Dolny
31. 07 – Starogard Gdański, Klub Troja
14. 08 – Skorzęcin, Klub Wehikuł Czasu
15. 08 – Mrągowo, Disco pod Żaglami
15. 08 – Mościbrody, Disco Mazovia
23. 08 – Kąty
30. 08 – Mieleszyn

EXELENT
30. 05 – Nysa (Festiwal Muzyki Rozrywkowej)

EXSITE

EXTAZY
27. 05 – Siedlce, Klub Bohema
29. 05 – Pasłęk, Klub Parlament
30. 05 – Gorzów Wielkopolski
30. 05 – Witonia, Klub Banderoza
30. 05 – Izbica Kujawska, Klub Vegas
3. 06 – Wólka Ratajska, OSP
3. 06 – Manieczki, Klub Next
5. 06 – Stargard Gdański, Klub Troja
6. 06 – Leokadiów, Klub Planeta Luna
6. 06 – Maliszew, Klub Atlanta
7. 06 – Ostrołęka
13. 06 – Skorzów, Klub Laguna
19. 06 – Płock, Klub Kino
20. 06 – Sypniewo, Klub Capital
21. 06 – Biała Rawska
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)
26. 06 – Kartuzy, Disco Klub Kotwica
28. 06 – Bukował

EXTRA MOCNI

FACTOR

FAJTERS
1. 08 – Gorlice (Festival Summer Beat)

FAKTOR
22. 05 – Ostrołęka, DISCOpolowanie
15. 05 – Sypniewo, Club Capitol
19. 07 – Nowe Miasto k. Płońska, DISCOpolowanie

FANATIC
30. 05 – Radom (Wiosna studencka)

FASTER
30. V – Łagiewniki
3. VI – Działdowo, Klub Reaktywacja
4. VI – Czerwin
5. VI – Szczytno, Klub Piwnica
6. VI – Kętrzyn, Klub Retro
13. VI – Suchowola, Klub Corrado

FENIX

FORMAT

FOCUS
13. 06 – Dobrzyce, II Dobrzycka Gala Piosenki Disco Polo
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)

FORTI

FREAKY BOYS
30. 05 – Jaświły, Klub Fantazja
1. 08 – Gorlice (Festival Summer Beat)

FREESTYLE
31. 05 – Mokobody, Pizzeria Blue

FRESH
22. 05 – Ostrołęka, DISCOpolowanie

GESEK
29. 05 – Czekanów, Klub Manhattan
31. 05 – Stopnica (Majówka Stopnicka)
14. 06 – Maków Mazowiecki, DISCOpolowanie

GRABQ

GREGOR
31. 05 – Mokobody, Pizzeria Blue

GREXX

GROOVEBUSTERZ

HEIDFELD

HELLOS

HI-FI

HOLIDAY

HOT PROJECT
22. 05 – Ostrołęka, DISCOpolowanie

IMPERIUM
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)

IMPRESS

IMPULS

INWOX

IVAN KOMARENKO
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)

JAGODA
3. 06 – Brodnica (3 Festiwal Muzyki Dance i Disco)

JAGO YOUNG
30. 05 – Warszawa, Klub Explosion (finał Disco Star)

JOKER
30. 05 – Stara Wieś, Klub Milano
30. 05 – Janów, Klub Reaktor

JORRGUS
20.05 – Siedlce (Jackonalia)
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)

JUNIOR
12. 05 – Białystok, Pałac Branickich

JURAD

JUSTYNA I PIOTR
13. 06 – Dobrzyce, II Dobrzycka Gala Piosenki Disco Polo

KALIMERO

KAMIKADZE

KAMILSON
28. 05 – Białystok, Klub Gwint (After Disco Juwenalia)

KLIMAT

KORS I RELAX

KRISO

LETS DANCE
28. 05 – Białystok, Klub Gwint (After Disco Juwenalia)

LIFT

LONG I JUNIOR
30. 05 – Zalesie, Klub Ibiza (Gala Disco Polo)
3. 06 – Brodnica, Klub Euphoria
20. 06 – Zawadzkie, Klub Bora Bora
27. 06 – Bieruń Stary
28. 06 – Wojkowice
3. 07 – Kobylnica
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)
12. 07 – Małomice
18. 07 – Mielno, Disco Plaża
25. 07 – Bolesławiec, Klub Imperium
31. 07 – Kąty Rybackie
1. 08 – Jarosławiec
2. 08 – Mielno, Disco Plaża
8. 08 – Lubasz (Dni Lubasza)
28. 08 – Płock, Imprezy Na Fali
29. 08 – Leokadiów, Planeta Luna
30 08 – Osiek Mały
5. 09 – Tomaszów Lubelski, Klub Lwowski
5. 09 – Łabunie, Klub Gorzelnia
26. 09 – Warszawa, Klub Diamond

LOVELAS

THE LOVERS
13. 06 – Sulejówek, DISCOpolowanie

ŁUKASH

MARCIN SIEGIEŃCZUK

MARSEL

MARTESS

MARVEL

MASTERS

MASZA

MATEO

MAVERS

MAXEL

MAXI DANCE
30. 05 – Brwinów, Wodne Ranczo

MAXIS

MAXX DANCE

MEDEJS

MEFFIS

MEGA DANCE

MEGAM

MEGA STARS

MEGUSTAR
30. 05 – Aleksandrów, Klub Olimp
30. 05 – Lubartów
30. 05 – Siedliska, Klub Kometa
6. 06 – Biszcza

MEJK
30. 05 – Dmenin, Klub Energy
30. 05 – Stopnica (Majówka Stopnicka)

MERCI

METRUM

MIG
29. 05 – Nysa (Festiwal Muzyki Rozrywkowej)
31. 05 – Stopnica (Majówka Stopnicka)
31. 05 – Bychawa
3. 06 – Dzierżąźnia, Klub Ibiza
3. 06 – Brodnica (3 Festiwal Muzyki Dance i Disco)
3. 06 – Borkowo, Klub Explosion
4. 06 – Ciechanów, Imprezowe Podzamcze
5. 06 – Police (Dni Polic / Dni Chemika)
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)

MIKAYLA

MILANO
5. 06 – Kluki, Grobeeelka
6. 06 – Swojęcin

MIRAGE

MISTER NIGHT

MIX DANCE
13. 06 – Dobrzyce, II Dobrzycka Gala Piosenki Disco Polo
14. 06 – Wiaderno
20. 06 – Kamieńsk

MNICH
13. 06 – Debrzno (I Pomorska Prywatka Disco Polo)

MODEL MT i MODELINKA

MR. DAVE

NATALIA JURECZKO

NEVER
31. 05 – Mokobody, Pizzeria Blue

NEW ACE
13. 06 – Debrzno (I Pomorska Prywatka Disco Polo)

NEXT

NEXX DANCE

NO NAME

OKEJ

OLA WRÓBEL

ONE MOMENT

ORLANDO
28. 05 – Białystok, Klub Gwint (After Disco Juwenalia)
30. 05 – Zalesie, Klub Ibiza (Gala Disco Polo)

PAMELA
23. 05 – Przygodzice
30. 05 – Ligowiec
31. 05 – Trzemieszno
20. 06 – Szubin
23. 06 – Brzeźnio
4. 07 – Kcynia
23. 08 – Szamotuły
30. 08 – Kostrzyn
30. 08 – Kaźmierz

PIĘKNI I MŁODZI
29. 05 – Płock, Imprezy na Fali
29. 05 – Warszawa, Ursynalia SGGW
30. 05 – Łęczna
30. 05 – Leokadiów, Klub Planeta Luna
30. 05 – Przesmyki, Klub Floryda
31. 05 – Lutomiersk
31. 05 – Bychawa
3. 06 – Blichowo, Ambra Club
3. 06 – Windyki, Klub Viva
13. 06 – Sulejówek, DISCOpolowanie
21. 05 – Rzeszów (Kulturalia)
23. 05 – Olkusz, Klub Galaktyka
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance Złoty Potok)

PLAYBOYS
30. 05 – Gołębiewo, Klub Tropical
30. 06 – Somonino, Klub El Dorado
3. 06 – Brodnica (3 Festiwal Muzyki Dance i Disco)
6. 06 – Warszawa, Klub Explosion

PLAYERS
9. 05 – Orońsko, Piknik Majowy

POWER PLAY
29. 05 – Zawadzkie, Klub Bora Bora
30. 05 – Lublin
30. 05 – Łęczna
30. 05 – Wesołówka, Klub Omega
31. 05 – Płoniawy Bramura
31. 05 – Parczew
13. 06 – Dobrzyce, II Dobrzycka Gala Piosenki Disco Polo
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
27. 06 – Bolesławiec, Klub Imperium
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

PRELUDIUM
21. 06 – Kukawki, VI Piknik Integracyjny

PROXY

PUDZIAN BAND
29. 05 – Wadowice, Klub Kręgielnia
29. 05 – Nowy Targ, Klub ADHD
30. 05 – Toszek
30. 05 – Warszawa, Klub Explosion (finał Disco Star)
1. 08 – Gorlice (Festival Summer Beat)

RAFTA
3. 06 – Warszawa, Klub Explosion

RAJMUND

REDOX

RED STAR
13. 06 – Debrzno (I Pomorska Prywatka Disco Polo)

REPLAY
8. 05 – Suwałki, Pink Bowling Club (Gala Charytatywna Kilometry Dobra.pl)

REZONANS

ROKETS

ROMPEY
23.05 – Sanok, Klub Revolution
30.06 – Gorlice, Rynek
5.07 – Przysieki (Festyn Parafialny)
19.07 – Brzyska (Dni Liwocza)
1. 08 – Gorlice (Festival Summer Beat)
2.08 – Skołyszyn (Dni Skołyszyna)
9.08 – Osiek Jasielski (Dni Osieka Jasielskiego)

RONI
13. 06 – Debrzno (I Pomorska Prywatka Disco Polo)

RUDA

SEBII
9. 05 – Kosemin, Potańcówki

SELEKT
13. 06 – Dobrzyce, II Dobrzycka Gala Piosenki Disco Polo

SELFIE

SERVIS

SHANTEL
23. 05 – Orchowo, Klub Holidays
6. 06 – Przęsławice, Klub Panorama
12. 06 – Grabina, Plaża Patelnia
13. 06 – Warszawa, Klub Explosion
19. 06 – Oksa, Summer Festival edycja 4
20. 06 – Szczuczyn, Klub Metropolis
21. 06 – Godziszów
26. 06 – Mołożów, OSP Imperium
27. 06 – Jabłonka, Klub Sigma
28. 06 – Cmolas

SHINE
21.05 – Wrocław, Gala Disco Polo
22.05 – Warszawa, Klub Remont
13. 06 – Sulejówek, DISCOpolowanie
16.10 – Wiedeń, Euro Disco Show

SKALARS

SKANER
29. 05 – Kraków, Klub Hush Live
30. 05 – Warszawa
31. 05 – Glinianka (Powiatowe Swieto Ludowe)
31. 05 – Łączna
5. 06 – Police (Dni Polic / Dni Chemika)

SLAVERS

SOLAR

SOLARIS

SOLEO
30. 05 – Wilga, Klub Mega Music
31. 05 – Walce
3. 06 – Orchowo, Klub Holidays
5. 06 – Siemiatycze, Klub Platinium

SOLVER
28. 06 – Glina

SPEED

SPIKE

STACHURSKY
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)

STANDARD

START

STEREO
3. 06 – Warszawa, Klub Explosion

SUMMER

SUMMER NIGHT
23.05 – Małkinia, Klub Malibu
24.05 – Janowiec Kościelny
30.05 – Ełk
6. 06 – Wnory Wiechy, Klub Scorpio
20. 06 – Świętajno
27. 06 – Dzierzgoń
4. 07 – Rybno
11. 07 – Prostki
18. 07 – Reszel
25. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
8. 08 – Kętrzyn
15. 08 – Mościbrody, Disco Mazovia
29. 09 – Bielsk Podlaski

SYSTEMATIC

TARZAN BOY
9. 05 – Orońsko, Piknik Majowy

TASTE

TEX
6. 06 – Biszcza

THOMAS
16. 05 – Katowice, Club Variete (Zlot przyjaciół lat 80 i 90)

TOLEDO

TOMASZ NIECIK

TOMO
6. 06 – Biszcza

TOP ONE
30. 05 – Bisztynek
31. 05 – Szczytniki
3. 06 – Warszawa, Klub Explosion
13. 06 – Legnickie Pole
19. 06 – Wągrowiec
20. 06 – Osieczna
21. 06 – Łowicz
27. 06 – Golczewo
28. 06 – Pysznica
4. 07 – Żuromin
5. 07 – Krościenko Wyżne
10. 07 – Twardy Dół
11. 07 – Srokowo
19. 07 – Szczytno
26. 07 – Trzciana
8. 08 – Radgoszcz
9. 08 – Chorkówka
15. 08 – Bojanów
15. 08 – Dębica, Klub Moderna
16. 08 – Miłoszyce
22. 08 – Poraj
23. 08 – Czerniewice
23. 08 – Blizanów
29. 08 – Burzenin
30. 08 – Jejkowice
05. 09 – Leverkusen
14. 11 – Łódź (Łódź Disco Fest)
28. 11 – Gdynia

TRAVEL

TVISTER

TWO BOYS
13. 06 – Dobrzyce, II Dobrzycka Gala Piosenki Disco Polo

UNIDEN
28. 05 – Białystok, Klub Gwint (After Disco Juwenalia)
26. 06 – Wasilków (Powitanie Lata)
24. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej

VANCOUVER

VANILLA DANCE
19. 06 – Oksa, Summer Festival edycja 4

VEEGAS
30. 05 – Kowalów Dolny, Klub Deep Energy
31. 05 – Stopnica (Majówka Stopnicka)

VERDIS

VIESNA
21. 06 – Kukawki, VI Piknik Integracyjny

VIP

VIZZA
31. 05 – Mokobody, Pizzeria Blue

VOYAGER
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

WEEKEND
27. 05 – Katowice, Klub Pomarańcza
28. 05 – Wodzisław Śląski
29. 05 – Sułowo
29. 05 – Eden, Klub Trojany
30. 05 – Zduńska Wola
30. 05 – Radom, Klub Explosion
3. 06 – Białystok, Klub Black Diamond
4. 06 – Gołębiewo, Klub Tropical
4. 06 – Lidzbark Welski, Klub Plaża
5. 06 – Łomża, Klub Quattro
6. 06 – Wietlin, Klub SKR
6. 06 – Obsza, Klub SKR
7. 06 – Bielawa
13. 06 – Lubraniec
19. 06 – Sopot, Hipodrom
20. 06 – Częstochowa
20. 06 – Lędziny
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)
26. 06 – Kikół
26. 06 – Kęsowo
27. 06 – Cybinka
27. 06 – Obra, Klub Kongo
28. 06 – Staszów
28. 06 – Wojkowice
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

WISZU

XENON
28. 06 – Glina

X-FORT I ADAM KRAŚKO
28. 05 – Białystok, Klub Gwint (After Disco Juwenalia)

ZORKAmnich

Udostępnij:

Kategorie

Partnerzy