4-EVER
25. 04 – Białystok, Klub Rozrywki Krąg (XIV urodziny Radia Jard 2)
1. 05 – Złotów, Półwysep Rybacki (Majówka)
2. 05 – Lubanie, Plac przy SP (Piknik Majowy)
2. 05 – Sobieńczyce, tor Speedstar (Krokowska agro wystawa)

ABY POGRAĆ
26. 04 – Przasnysz, OSiR (2 Charytatywna Gala Disco Polo)
1. 05 – Nowogród (Imprezy Zbyszko – Gala Disco i Dance)

ACTIV
30. 04 – Tarnawa Mała, Klub Neon

ADONIS
25. 04 – Mokra Wieś, Klub Mokra
9. 05 – Strzelce Krajeńskie, Klub 39 1/2
16. 05 – Stary Kurów
30. 05 – Niegosław

AFTER PARTY
24. 04 – Turek, Klub Metaxa
24. 04 – Jarocin, Klub Activ
25. 04  – Jaryszewo, Klub Ameryca
25. 04 – Czekanów, Klub Manhattan
26. 04 – Legnica, Galeria Piastów
30. 04 – Drezdenko
30. 04 – Kobyla Góra, Klub Epoka
1. 05 – Ciechanów, Imprezowe Podzamcze
1. 05 – Nowogród (Imprezy Zbyszko – Gala Disco i Dance)
2. 05 – Jeziorany
2. 05 – Jaświły, Klub Fantazja
2. 05 – Szczuczyn, Klub Metropolis
3. 05 – Łososina
8. 05 – Krosno Odrzańskie, Klub Tomato
8. 05 – Wolsztyn, Klub Kongo
9. 05 – Truskolasy, Klub Viva
9. 05 – Lubliniec, Klub Młyn
14. 05 – Olsztyn, Kortowiada
14. 05 – Warszawa, Club Explosion (Urodziny Polo tv)
15. 05 – Goleszów, Klub Maximus
15. 05 – Katowice, Klub Energy 2000
16. 05 – Lublin, Feliniada
17. 05 – Kraków, Hushnalia
20. 05 – Szczecin, Juwenalia
21. 05 – Rzeszów, Kulturalia
22. 05 – Warszawa, Klub Mirage
23. 05 – Stężyca
24. 05 – Mełgiew
24. 05 – Zbuczyn, Zielony Zakątek
28. 05 – Łódź, Klub Cabaret
29. 05 – Nysa, Gala Disco
30. 05 – Warszawa, finał Disco Star
31. 05 – Warszawa
31. 05 – Wieruszów
31. 05 – Maków
3. 06 – Brodnica (III Festiwal Muzyki Dance i Disco Polo)
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance Złoty Potok)
24. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
25. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
31. 07 – Zator, Energylandia (Disco Polo Festival)
14. 08 – Mrągowo, Disco pod Żaglami
15. 08 – Płock, Disco pod Gwiazdami
27. 08 – Iłów, Wielkie Pożegnanie lata

AGA EN
1. 05 – Golice, Disco Maj

AKCENT
25. 04 – Witonia, Klub Banderoza
25. 04 – Rybno, Klub Viva
1. 05 – Nowogród (Imprezy Zbyszko – Gala Disco i Dance)
1. 05 – Grabina, Plaża Patelnia
2. 05 – Janów, Klub Reaktor
3. 05 – Łoje, Ranczo Łoje (Majówka)
9. 05 – Nowy Dwór Mazowiecki (Gala Disco Polo)
15. 05 – Białystok (Juwenalia)
16. 05 – Lublin (Feliniada)
20. 05 – Siedlce (Jackonalia)
22. 05 – Białystok, Klub The Passion Beach
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
26. 09 – Baćkowice, Klub Milano (21 urodziny klubu)

AKCES
20.05 – Siedlce (Jackonalia)

ALAN
8. 05 – Suwałki, Pink Bowling Club (Gala Charytatywna Kilometry Dobra.pl)

ALEXANDRINA
25. 04 – Zalesie, Klub Ibiza (Gala Disco Polo)
1. 05 – Golice, Disco Maj

ANDRE
1. 05 – Kęsowo, Amfiteatr (Wielka Gala Disco Polo)
3. 05 – Łoje, Ranczo Łoje (Majówka)
26. 06 – Szczecin, Klub Disco Fama
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

ANDRZEJ KOZIŃSKI

ATEST
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

AVANGARDE
2. 05 – Ząbkowice Śląskie (IV Ząbkowicka Gala Dance i Disco Polo)

AVANTI
25. 04 – Gnatowice, Disco Gnatowice

AVINION DANCE
25. 04 – Zalesie, Klub Ibiza (Gala Disco Polo)

BAFLO
25. 04  – Łabunie, Klub Gorzelnia
25. 04 – Tomaszów, Klub Lwowski

BAHAMAS
30. 05 – Złoty Potok (Dzień Dziecka)

BARTOSZ ABRAMSKI
1. 05 – Ostrołęka, Xsensation Club (Majówkowa Gala Disco Polo)
14. 05 – Olsztyn (Kortowiada)
1. 08 – Węgierska Górka
23. 08 – Pasym

BASTA
25. 04 – Rylsk Duży, Klub Baba Jaga
30. 04 – Węgrowiec, Klub Vehikuł Czasu
30. 04 – Środa Wielkopolska, Klub Vehikuł Czasu
1. 05 – Kęsowo, Amfiteatr (Wielka Gala Disco Polo)
2. 05 – Obsza, Skr Club
2. 05 – Wietlin, Skr Club
9. 05 – Legnica, Club Seven
16. 05 – Oleksów, Klub Dos Gringos
21. 05 – Rzeszów (Kulturalia)
23. 05 – Stężyca
3. 06 – Kalinowa, Klub Epoka
20. 06 – Dobroń
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)
26. 06 – Legnica
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)
11. 07 – Gniewino
12. 07 – Miedzierza
17. 07 – Mielno, Disco Plaża
18. 07 – Kwidzyń, Klub VIP
18. 07 – Osiek
25. 07 – Człopa
1. 08 – Biały Bór
1. 08 – Kościerzyna
9. 08 – Kurozwęki
14. 08 – Mrągowo
15. 08 – Jabłonka, Klub Sigma
15. 08 – Pcim, Klub Rio
15. 08 – Katowice
5. 09 – Bobolice
6. 09 – Mroków

BAYERA
24. 04 – Szczecin, Disco Fama
1. 05 – Cekcyn, Amfiteatr (Gala Muzyki Dance)
1. 05 – Skarszew, Stadion Miejski (Majówka – Disco Polo Show)
1. 05 – Dzierzgoń, Wzgórze Zamkowe (Majówka / Piknik Strażacki)

BEAT BOYS

BEST

BOBI
2. 05 – Sobieńczyce, tor Speedstar (Krokowska agro wystawa)

BODZIO DANCE
2. 05 – Żagań (Majówka na rynku)
6. 06 – Nowa Sól (Cepeliada)
12. 06 – Nowa Sól (Gala Disco Polo)
13. 06 – Debrzno (I Pomorska Prywatka Disco Polo)

BOOMBASTIC
9. 05 – Nowy Dwór Mazowiecki (Gala Disco Polo)

BOYS
30. 04 – Trzemieszno
2. 05 – Kochcice, Majówka z Disco Polo
16. 05 – Fellbach / Stuttgart
24. 05 – Legionowo
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)

B-QLL
25. 04 – Warszawa, Explosion Club
23. 05 – Dublin (Irlandia), Wright Venue (II Gala Disco Polo)
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)

CALIBRA
2. 05 – Raciąż (Majówka 2015)

CAMASUTRA
25. 04 – Orchowo, Club Holidays
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)

CARTEZZ

CASANDRA

CASANOVA
13. 06 – Debrzno (I Pomorska Prywatka Disco Polo)

CASSEL
30. 04 – Stara Wieś, Klub Milano (Gala Disco Polo)

CLARIS
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)

CLASSIC
25. 04 – Bruksela, Klub VIP Planeta
1. 05 – Warszawa, Agrykola
2. 05 – Kutno
23. 05 – Stężyca, Przebojowa Majówka
30. 05 – Ełk
31. 05 – Starachowice
6. 06 – Strumiany
7. 06 – Biszcza
12. 06 – Wałbrzych
13. 06 – Nieborów
13. 06 – Szamotuły
14. 06 – Myślibórz
20. 06 – Barlinek
21. 06 – Świdnica
21. 06 – Nowa Ruda
27. 06 – Młochów
28. 06 – Wysokie Mazowieckie
4. 07 – Stara Kiszewa
4. 07 – Szczecinek, Polo TV Hit Festiwal
10. 07 – Wieluń
11. 07 – Ostrów Warcki
12. 07 – Wojciechów
17. 07 – Gdańsk, Plaża Stogi
24. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
25. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej
22. 08 – Rusiec
27. 08 – Iłów, Wielkie Pożegnanie Lata

CLIVER
24. 04 – Pasłęk, Klub Parlament
25. 04 – Wapno, Klub Viva
7. 05 – Kielce, Klub Euforia
8. 05 – Kraków, Hush Live
6. 06 – Sulmierzyce
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
20. 06 – Osieczek
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)
27. 06 – Karolinkowo
28. 06 – Wojkowice
12. 07 – Łukta

COVERS
24. 04 – Ciechanów, Sotano Club

CRAZY LIVE
13. 06 – Debrzno (I Pomorska Prywatka Disco Polo)

CREATIVE
23.05 – Warszawa, Sala Kongresowa
5.06 – Choceń (IV Festiwal Muzyki Tanecznej)

CZADOMAN: 

25. 04 – Dzierżąźnia, Klub Ibiza
2. 05 – Janów, Klub Reaktor
8. 05 – Białystok, Klub The Passion Beach
14. 05 – Olsztyn (Kortowiada)
15. 05 – Białystok (Juwenalia)
21. 05 – Rzeszów (Kulturalia)
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)

CZAMPLIX
25. 04 – Zalesie, Klub Ibiza (Gala Disco Polo)

DAMIAN BANASIAK
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)

DANCE PROJECT
2. 05 – Ząbkowice Śląskie (IV Ząbkowicka Gala Dance i Disco Polo)
3. 05 – Gucin (Pikinik Majowy Disco Dance)

D-BOMB
17.04 – Łódź, Klub Ambasada
18.04 – Truskolasy, Klub Viva
18.04 – Lubliniec, Klub Młyn
25.04 – Gołębiewo, Klub Tropical
25.04 – Gdynia, FaceClub
30. 04 – Pietna, Discoplex A4 (Ubaw na 4 kapele)
1.05 – Skokowa
2. 05 – Raciąż (Majówka 2015)
2.05 – Piastów
2.05 – Pieruchy, Klub Ibiza
3.05 – Iwanice k/Opatowa
8.05 – Warszawa. Klub Mirage
9.05 – Gwizdziny, Klub Ibiza
9.05 – Wysoka, Klub Arena
14. 05 – Warszawa, Explosion (Urodziny Polo tv)
15. 05 – Włocławek, Klub Milion
16.05 – Olsztyn (Kortowiada )
16.05 – Stradomno, Klub Miami
22. 05 – Toruń, Klub Ultraviolet
23.05 – Dublin (Irlandia), Wright Venue (II Gala Disco Polo)
29.05 – Pabianice, Klub Stara Tkalnia
30. 05 – Koło
30.05 – Windyki, Klub Viva
30.05 – Strubiny, Klub Arena
3. 06 – Brodnica
3. 06 – Zalesie, Klub Ibiza
3. 06 – Rząśnik, Klub Ibiza
5. 06 – Sosnowiec
6. 06 – Zarzecze, Klub Sydney
12. 06 – Bielsko Biała, Klub Pomarańcza
13. 06 – Wiele, Next Club
13. 06 -Dzierżązna, Klub Blue Star
19. 06 – Ciechanów (Imprezowe Podzamcze)
20. 06 – Kalwa
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)
26. 06 – Jemielnica, Klub Arena
27. 06 – Idzikowice, Klub Lokomotywa
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

DEFIS
25. 04 – Gdynia, Face Club
25. 04 – Dzierżązno, Klub Blue Star
25. 04 – Gołębiewo Średnie, Klub Tropical
30. 04 – Bielsko-Biała
23. 05 – Janów, Klub Reaktor
23. 05 – Stara Wieś, Klub Milano
30. 05 – Małkinia, Klub Malibu
30. 05 – Mokra Wieś, Klub Mokra
28. 06 – Luborzyca
11. 07 – Sułków, Klub Blue Star

DENSI
8. 05 – Suwałki, Pink Bowling Club (Gala Charytatywna Kilometry Dobra.pl)

DEXTER

DIADEM
18. 04 – Jaświły, Klub Fantazja
18. 04 – Ełk, Biały Żagiel
25. 04 – Bakałarzewo, Klub Miami
25. 04 – Zalesie, Klub Ibiza
25. 04 – Rząśnik, Klub Ibiza
2. 05 – Oleksów, Klub Dos Gringos
2. 05 – Skoków, Klub Brand
9. 05 – Połaniec
16. 05 – Świedziebnia, Klub Ibiza
16. 05 – Brzezia, Klub Ibiza
23. 05 – Prom Stenaline
27. 05 – Białystok (Juwenalia)
30. 05 – Wrzelowiec, Klub Zylion

DILEY
30. 04 – Stara Wieś, Klub Milano (Gala Disco Polo)

DJ DISCO FT. MC POLO
30. 04 – Dmenin, Klub Energy
1. 05 – Warszawa, Club Mirage
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)

DOBRYJE GRAJKI

DOMINO

DREFIX

DREZDENKO KUBAS

DROSSEL

DWA PLUS DWA
1. 05 – Skarszew, Stadion Miejski (Majówka – Disco Polo Show)

EFFECT
25. 04 – Gnatowice, Disco Gnatowice
25. 04 – Skierniewice, Drugi Dom
26. 04 – Legnica, Galeria Piastów
26. 04 – Lublin, Silence Club
02. 05 – Trojany, Klub Eden

ELLIXIR
25. 04 – Grudziądz, Klub Scala (Razem dla Marleny)

E-MAILL
24. 04 – Turek, MDK (Z serca dla serca)
25. 04 – Warszawa, Klub Remont

ERATOX

ETNA
25. 04 – Przytuły, Klub Samba
30. 04 – Kolbuszowa, Klub Bogacz
30. 05 – Lublin, Arena Lublin

EVERBOY
2. 05 – Ząbkowice Śląskie (IV Ząbkowicka Gala Dance i Disco Polo)

EXAITED
25. 04 – Siedliska, Dyskoteka Kometa
25. 04 – Aleksandrów, Klub Olimp

EXELENT
25. 04 – Zalesie, Klub Ibiza (Gala Disco Polo)
25. 04 – Rząśnik, Klub Ibiza (Gala Disco Polo)

EXSITE
1. 05 – Golice, Disco Maj

EXTAZY
24. 04 – Sandnes (Norwegia), Klub Balanse
25. 04 – Wyszków, Klub Mozi
25. 04 – Warszawa, Klub Diamond
26. 04 – Przasnysz, OSiR (2 Charytatywna Gala Disco Polo)
26. 04 – Jeziorko, Klub Milano
30. 04 – Jaświły, Klub Fantazja
1. 05 – Szczuczyn, Klub Metropolis
2. 05 – Aleksandrów, Klub Olimp
2. 05 – Siedliska, Klub Kometa
23. 05 – Dublin (Irlandia), Wright Venue (II Gala Disco Polo)
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)

FACTOR

FAJTERS

FAKTOR
26. 04 – Przasnysz, OSiR (2 Charytatywna Gala Disco Polo)
30. 04 – Stara Wieś, Klub Milano (Gala Disco Polo)
2. 05 – Raciąż (Majówka 2015)
9. 05 – Nowy Dwór Mazowiecki (Gala Disco Polo)
15. 05 – Sypniewo, Club Capitol

FANATIC

FASTER
2. 05 – Kochcice, Majówka z Disco Polo

FENIX
2. 05 – Raciąż (Majówka 2015)

FOCUS
25. 04 – Białystok, Klub Rozrywki Krąg (XIV urodziny Radia Jard 2)
1. 05 – Golice, Disco Maj
20.05 – Siedlce (Jackonalia)
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)

FREAKY BOYS
25. 04 – Czarny Dunajec, Klub Dragon
30. 04 – Pietna, Discoplex A4 (Ubaw na 4 kapele)
23. 05 – Truskolasy, Klub Viva (15 urodziny klubu)

FREESTYLE
20.05 – Siedlce (Jackonalia)
16. 04 – Białystok, Klub Gwint (Charytatywna Gala na Maxa dla Maksa)

FRESH

GESEK
24. 04 – Ciechanów, Meduza Bowling Club
25. 04 – Brusy, Centrum Kultury
25. 04 – Grudziądz, Cool Club
25. 04 – Brodnioca, Klub Euphoria
1. 05 – Dzierzgoń, Wzgórze Zamkowe (Majówka / Piknik Strażacki)
2. 05 – Maliszów, Klub Atlanta
2. 05 – Raciąż (Majówka 2015)
14. 05 – Olsztyn (Kortowiada)

GRABQ

1. 05 – Dzierzgoń, Wzgórze Zamkowe (Majówka / Piknik Strażacki)
1. 05 – Skarszew, Stadion Miejski (Majówka – Disco Polo Show)

GREGOR
1. 05 – Golice, Disco Maj

GREXX

GROOVEBUSTERZ

HELLOS
2. 05 – Ząbkowice Śląskie (IV Ząbkowicka Gala Dance i Disco Polo)

HI-FI

HOLIDAY

IMPERIUM
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)

IMPRESS

IMPULS
25. 04 – Małkinia, Klub Malibu

INWOX
9. 05 – Nowy Dwór Mazowiecki (Gala Disco Polo)

IVAN KOMARENKO
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)

JAGO YOUNG
25. 04 – Zarzecze, Klub Sydney

JOKER

JORRGUS
25. 04 – Sycowa Huta, Klub Stodoła
1. 05 – Wysokie Mazowieckie, Klub Gutland
2. 05 – Nędza
3. 05 – Łoje, Ranczo Łoje (Majówka)
20.05 – Siedlce (Jackonalia)
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)

JUNIOR
25. 04 – Białystok, Klub Rozrywki Krąg (XIV urodziny Radia Jard 2)

JURAD

KALIMERO

KAMIKADZE
9. 05 – Stara Wieś, Zabawy Stara Wieś

KAMILSON

KORS I RELAX

KRISO
25. 04 – Zalesie, Klub Ibiza (Gala Disco Polo)

LIFT
25. 04 – Przesmyki, Klub Floryda

LONG I JUNIOR
24. 04 – Włocławek, Klub Milion
25. 04 – Trzyciąż, Klub Apogeum
30. 04 – Pietna, Discoplex A4 (Ubaw na 4 kapele)
1. 05 – Łagów, Pod Basztą (Wielkie Otwarcie)
2. 05 – Szczyrk, Klub Alisa
14. 05  – Olsztyn (Kortowiada)
15. 05 – Białystok (Juwenalia)
3. 06 – Brodnica, Klub Euphoria
20. 06 – Zawadzkie, Klub Bora Bora
27. 06 – Bieruń Stary
28. 06 – Wojkowice
3. 07 – Kobylnica
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance)
12. 07 – Małomice
18. 07 – Mielno, Disco Plaża
25. 07 – Bolesławiec, Klub Imperium
31. 07 – Kąty Rybackie
1. 08 – Jarosławiec
2. 08 – Mielno, Disco Plaża
8. 08 – Lubasz (Dni Lubasza)
28. 08 – Płock, Imprezy Na Fali
29. 08 – Leokadiów, Planeta Luna
30 08 – Osiek Mały
5. 09 – Tomaszów Lubelski, Klub Lwowski
5. 09 – Łabunie, Klub Gorzelnia
26. 09 – Warszawa, Klub Diamond

LOVELAS
1. 05 – Golice, Disco Maj

THE LOVERS
1. 05 – Ostrołęka, Xsensation Club (Majówkowa Gala Disco Polo)
9. 05 – Nowy Dwór Mazowiecki (Gala Disco Polo)

ŁUKASH
25. 04 – Miasto, Face Club

MARCIN SIEGIEŃCZUK
24. 04 – Warszawa, Club Mirage
30. 04 – Wólka Husińska, Sunday Club

MARSEL

MARTESS
26. 04 – Przasnysz, OSiR (2 Charytatywna Gala Disco Polo)

MARVEL
2. 05 – Ząbkowice Śląskie (IV Ząbkowicka Gala Dance i Disco Polo)

MASTERS
25. 04  – Łabunie, Klub Gorzelnia
26. 04 – Bruksela, Motoserce 2015

MASZA
24. 04 – Gorlice, Klub Paradise
1. 05 – Sicienko (Majówka)

MATEO
2. 05 – Zielonka, Wioska Indiańska Bonanza

MAVERS
30. 04 – Warszawa, Klub Explosion
3. 05 – Gucin (Pikinik Majowy Disco Dance)

MAXEL
2. 05 – Kochcice, Majówka z Disco Polo

MAXI DANCE
24. 04 – Wiejca, OSP (Biesiadny Zakątek)
1. 05 – Ostrołęka, Xsensation Club (Majówkowa Gala Disco Polo)

MAXIS
2. 05 – Kochcice, Majówka z Disco Polo

MEFFIS
30. 04 – Wólka Husińska, Sunday Club

MEGAM
25. 04 – Nur, Klub Nevada

MEGA STARS
25. 04 – Zalesie, Klub Ibiza (Gala Disco Polo)

MEGUSTAR
25. 04 – Michałówka, OSP
30. 04 – Pcim, Klub Rio
1. 05 – Liśnik Duży, OSP
1. 05 – Długi Kąt, Club 33
2. 05 – Białopole, Klub Arka
2. 05 – Tarnawa Mała, Klub Neon
3. 05 – Studzianki, OSP
8. 05 – Zamość, Juwenalia
9. 05 – Józefów, Klub Fiesta
14. 05 – Warszawa, Club Explosion (urodziny Polo tv)
15. 05 – Ruda Różaniecka, Dębowy Dwór
16. 05 – Obsza, Klub SKR
16. 05 – Wietlin, Klub SKR
17. 05 – Kraków, Hushnalia
17. 05 – Nowa Wieś
17. 05 – Zawieprzyce
17. 05 – Babice, OSP
23. 05 – Wieliczka, Klub Blue Star
30. 05 – Aleksandrów, Klub Olimp
30. 05 – Lubartów
30. 05 – Siedliska, Klub Kometa

MEJK
25. 04 – Stara Wieś, Klub Milano
26. 04 – Przasnysz, OSiR (2 Charytatywna Gala Disco Polo)
01. 05 – Jarocin, Klub Activ

MERCI

METRUM

MIG
25. 04 – Laski, Klub Galaktyka
25. 04 – Kidów, OSP
8. 05 – Warszawa (Juwenalia Megawat)
15. 05 – Sypniewo, Club Capitol
16. 05 – Lublin (Feliniada)
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
4. 07 – Szczecinek (Polo TV Hit Festival)

MIKAYLA

MILANO
1. 05 – Łagów, Pod Basztą (Wielkie Otwarcie)

MIRAGE

MISTER NIGHT
8. 05 – Suwałki, Pink Bowling Club (Gala Charytatywna Kilometry Dobra.pl)

MIX DANCE
9. 05 – Nowy Dwór Mazowiecki (Gala Disco Polo)

MNICH
3.05 – Gąsawa
13. 06 – Debrzno (I Pomorska Prywatka Disco Polo)

MODEL MT i MODELINKA
25. 04 – Biała Wieś, Klub Diamond
30. 04 – Trzemieszno
1. 05 – Bronica, Klub Manhattan
2. 05 – Kazimierz Biskupi
3. 05 – Ostrzeszów
3. 05 – Gucin (Pikinik Majowy Disco Dance)

MR. DAVE

NATALIA JURECZKO

NEVER
25. 04 – Wnory Wiechy, Klub Scorpio

NEW ACE
13. 06 – Debrzno (I Pomorska Prywatka Disco Polo)

NEXX DANCE
8. 05 – Suwałki, Pink Bowling Club (Gala Charytatywna Kilometry Dobra.pl)

NO NAME

OKEJ
1. 05 – Ostrołęka, Xsensation Club (Majówkowa Gala Disco Polo)

OLA WRÓBEL
9. 05 – Nowy Dwór Mazowiecki (Gala Disco Polo)

ONE MOMENT

PAMELA
23. 05 – Przygodzice
30. 05 – Ligowiec
31. 05 – Trzemieszno
20. 06 – Szubin
23. 06 – Brzeźnio
4. 07 – Kcynia
23. 08 – Szamotuły
30. 08 – Kostrzyn
30. 08 – Kaźmierz

PIĘKNI I MŁODZI
24. 04 – Wiejca OSP
24. 04 – Warszawa, Klub Remont
25. 04 – Janowiec Wlkp., Plac Wolności
25. 04 – Józefów, Klub Fiesta
25. 04 – Pieruchy, Klub Delta
26. 04 – Słubice k. Płocka (Dzień Ziemi)
26. 04 – Przasnysz, OSiR (2 Charytatywna Gala Disco Polo)
30. 04 – Stradomno, Klub Miami
30. 04 – Korsze, Klub Arena
01. 05 – Cekcyn, Amfiteatr (Gala Muzyki Dance)
21. 05 – Rzeszów (Kulturalia)
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)
11. 07 – Olsztyn k. Częstochowy (Festiwal Disco Polo Dance Złoty Potok)

PLAYBOYS
25. 04 – Sypniewo, Club Capitol
25. 04 – Mokra Wieś, Klub Mokra
15. 05 – Kraków, Klub Hush Live

PLAYERS
3. 05 – Gucin (Pikinik Majowy Disco Dance)

POWER PLAY
24.04 – Broszki , Club Chicago
25.04 – Rypin
25.04 – Busko Zdrój, Club Imperium
30.04 – Tarnawa Mała, Club Neon
30.04 – Skoków, Club Brand
01. 05 – Bruksela, Mirano Continental (Polish Party)
8. 05 – Warszawa (Juwenalia MegaWat)
21. 05 – Rzeszów (Kulturalia)
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)
27. 06 – Bolesławiec, Klub Imperium
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

PROXY

PUDZIAN BAND
25. 04 – Wola Jankowska, Klub Jankowska
30. 04 – Studzianki, Disco

RED STAR
25. 04 – Grudziądz, Klub Scala (Razem dla Marleny)
13. 06 – Debrzno (I Pomorska Prywatka Disco Polo)

REPLAY
8. 05 – Suwałki, Pink Bowling Club (Gala Charytatywna Kilometry Dobra.pl)

REZONANS

ROKETS

RONI
13. 06 – Debrzno (I Pomorska Prywatka Disco Polo)

RUDA
30. 04 – Pietna, Discoplex A4 (Ubaw na 4 kapele)

SEBII
25. 04 – Zalesie, Klub Ibiza (Gala Disco Polo)

SELFIE
2. 05 – Lubanie, Plac przy SP (Piknik Majowy)

SERVIS
25. 04 – Wnory Wiechy, Klub Scorpio

SHANTEL
25. 04 – Wilga, Mega Music
1. 05 – Wołów
2. 05 – Rylsk Duży, Klub Baba Jaga
6. 05 – Katowice, Klub Spiż
9. 05 – Małkinia, Klub Malibu
9. 05 – Mokra Wieś, Klub Mokra
16. 05 – Strubiny, Klub Arena
16. 05 – Rząśnik, Klub Ibiza
17. 05 – Kraków, Hushnalia
23. 05 – Orchowo, Klub Holidays

SKALARS
25. 04 – Chojnice, Cynamon Club

SKANER
25. 04 – Grudziądz, Klub Scala (Razem dla Marleny)
25. 04 – Iława, Klub 66
1. 05 – Łagów, Pod Basztą (Wielkie Otwarcie)
23. 05 – Dublin (Irlandia), Wright Venue (II Gala Disco Polo)

SLAVERS
8. 05 – Suwałki, Pink Bowling Club (Gala Charytatywna Kilometry Dobra.pl)

SOLARIS
22. 04 – Warszawa, Klub Freedom
30. 04 – Nabróż, Fire Dance (Koncert Charytatywny dla Natalki)

SOLEO
24. 04 – Kraków, Hush Live
02. 05 – Bolesławiec, Klub Imperium

SPEED
25. 04 – Grudziądz, Klub Scala (Razem dla Marleny)
26. 04 – Słubice k. Płocka (Dzień Ziemi)

SPIKE
25. 04 – Sułków, Klub Blue Star
01. 05 – Cekcyn, Amfiteatr (Gala Muzyki Dance)

STACHURSKY
19. 06 – Kielce, Kadzielnia (Disco Kadzielnia 2)

STANDARD

START

STEREO
1. 05 – Kęsowo, Amfiteatr (Wielka Gala Disco Polo)
08. 05 – Warszawa (Juwenalia Megawat)

SUMMER

SUMMER NIGHT
30. 04 – Stara Wieś, Klub Milano (Gala Disco Polo)
23.05 – Małkinia, Klub Malibu
24.05 – Janowiec Kościelny
30.05 – Ełk
6.06 – Wnory Wiechy, Klub Scorpio
20.06 – Świętajno
11.07 – Prostki
18.08 – Kętrzyn
29.08 – Reszel

TARZAN BOY
2. 05 – Kochcice, Majówka z Disco Polo
3. 05 – Gucin (Pikinik Majowy Disco Dance)

TASTE

TEX

THOMAS
16. 05 – Katowice, Club Variete (Zlot przyjaciół lat 80 i 90)

TOLEDO
2. 05 – Wyrzysk, Amfiteatr (Majówka)

TOMASZ NIECIK
26. 04 – Legnica, Galeria Piastów

TOMO

TOP ONE
1. 05 – Kraków, Klub Hush Live
23. 05 – Stężyca
30.05 – Bisztynek
31.05 – Szczytniki
3.06 – Warszawa, Klub Explosion
13.06 – Legnickie Pole
19.06 – Wągrowiec
20.06 – Osieczna
21.06 – Łowicz
27.06 – Golczewo
28.06 – Pysznica
4.07 – Żuromin
5.07 – Krościenko Wyżne
10.07 – Twardy Dół
11.07 – Srokowo
19.07 – Szczytno
26.07 – Trzciana
8.08 – Radgoszcz
9.08 – Chorkówka
15.08 – Bojanów
15.08 – Dębica, Klub Moderna
16.08 – Miłoszyce
22.08 – Poraj
23.08 – Czerniewice
23.08 – Blizanów
29.08 – Burzenin
30.08 – Jejkowice
05.09 – Leverkuse
14.11 – Łódź (Łódź Disco Fest)
28.11 – Gdynia

TRAVEL
25. 04 – Zalesie, Klub Ibiza (Gala Disco Polo)

TVISTER

TWO BOYS

UNIDEN
30. 04 – Jaświły, Klub Fantazja
26. 06 – Wasilków (Powitanie Lata)
24. 07 – Ostróda, XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej

VANCOUVER
1. 05 – Ciechanów, Imprezowe Podzamcze

VANILLA DANCE
25. 04 – Wrocieryż, Klub Arizona

VEEGAS
24. 04 – Trojany, Klub Eden
25.04 – Idzikowice, Klub Lokomotywa
25.04 – Przęsławice
, Klub Panorama
26.04 – Zamość
, Klub Broadway
30.04 – Dorbozy

VIP

VOYAGER
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

WEEKEND
30. 04 – Płock, Imprezy na Fali – Rozpoczęcie sezonu
15. 05 – Olsztyn (Kortowiada)
21. 06 – Białystok, Stadion Miejski (Disco Polo Ekstraklasa)
22. 08 – Złoty Potok (Festiwal Disco Polo Dance)

WISZU
25. 04 – Łomża, Club Mensa

XENON
25. 04 – Zalesie, Klub Ibiza (Gala Disco Polo)
1. 05 – Golice, Disco Maj

X-FORT I ADAM KRAŚKO

ZORKA
25. 04 – Białystok, Klub Rozrywki Krąg (XIV urodziny Radia Jard 2)

Udostępnij:

Kategorie